Puslapis kraunasi...
Turite papildomų klausimų?

Susisiekite su mūsų komanda ir mes padėsime rasti sprendimus!

Tel. Nr.:

+370 687 26288

El. Paštas:

info@valsva.lt

"Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus"

Rasa Kiseliūtė
Klientų aptarnavimo vadybininkė

UAB "Valsva" Veikla.

UAB "VALSVA" dirba statybos projektų sektoriuje nuo 1995 metų. Mes specializuojamės teikdami aukščiausios kokybės paslaugas žemės darbų, lauko dangų įrengimo darbų ir lauko inžinerinių tinklų įrengimo srityse. Mūsų įmonė yra įgyvendinusi įvairios apimties ir reikšmės projektus įvairiuose statybos objektuose. Mes turime ilgametę patirtį ir didelę kompetenciją visose srityse, kuriose specializuojamės. Mes visuomet laikomės aukščiausios kokybės standartų, kad užtikrintume sėkmingą projektų įgyvendinimą.

Mūsų įmonės tikslas yra tapti pasirinkimu Nr. 1 žemės darbų, lauko dangų ir lauko inžinerinių tinklų įrengimo srityje. Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas projektas būtų atliktas aukščiausiame lygyje, profesionaliai ir kokybiškai, tam kad užtikrintume patikimumą ir veiklos ilgaamžiškumą.

Mes vertiname mūsų klientų nuomonę ir norime užtikrinti jų geriausią paslaugų rezultatą, todėl nuolat stengiamės gerinti savo paslaugas, taikydami naujausias technologijas ir priemones Atsižvelgiant į šią kryptį, 2023 metais buvo įdiegta pažangi darbų užsakymo ir apmokėjimo savitarną tiek esamiems tiek ir naujiems klientams. Mes taip pat teikiame konsultacijas ir projektų valdymo paslaugas, kad padėtume mūsų klientams įgyvendinti savo idėjas ir pasiekti pageidaujamus rezultatus.

Mūsų įmonė yra atvira bendradarbiavimui su kitomis įmonėmis ir partneriais, siekiant sukurti patikimus ir efektyvius statybos projektų ir objektų valdymo sprendimus. Mes siekiame tapti patikimais partneriais savo klientams ir užtikrinti, kad jų projektai būtų baigti laiku, atitiktų aukščiausius kokybės ir saugumo standartus, bei kad būtų ilgaamžiai ir efektyvūs.

Mūsų Paslaugos.

Mūsų paslaugų spektras apima žemės darbus, įskaitant įvairos apimties kasybą, tranšėjų kasimą, planiravimą, grunto išvežimą ir kt. Mes taip pat teikiame lauko dangų įrengimo paslaugas, tokias kaip asfaltavimas, betonavimas, trinkelių dangos, terasų ir takų statyba. Mes taip pat siūlome lauko inžinerinių tinklų įrengimo paslaugas, tokias kaip kanalizacijos įrengimą, vandentiekio įvedimą, elektros instaliaciją ir kt.

Žemės darbai

Žemės darbai yra svarbus etapas kuriant ir išlaikant tvarkingą aplinką. Sklypų lyginimas ir formavimas: Sklypo niveliavimas ir aukščių sutvarkymas, Reikiamų lygių suformavimas pagal sklypo reikalavimus, Grunto išvežimas ir atvežimas. Įvažiavimų ir aikštelių pagrindų įrengimas: Įvažiavimų ir aikštelių niveliavimas ir reikiamų aukščių suformavimas, Drenažo sistemos įrengimas, Takų ir kelių pagrindų įrengimas. Tvenkinių kasimas ir tvarkymas: Tvenkinių arba baseinų kasimas, Tvenkinių tvarkymas Tranšėjų kasimas: Tranšėjų kasimas pagal komunikacijų planą.

Lauko dangų įrengimo darbai
Lauko inžinerinių tinklų įrengimo paslaugos

Susisiekite su mūsų komanda ir mes padėsime rasti sprendimus!